از البوم جدید «محمد خلج» با عنوان «فاصله» رونمایی شد.


دومین البوم «محمد خلج» به نام «فاصله» ،چهارشنبه هفدهم مرداد ماه در آمفی کافه (مجید مظفری) رونمایی شد. آلبوم فاصله با صدای «محمد خلج» عصر چهارشنبه هفدهم مرداد با حضور عوامل تولید آلبوم و همچنین چهره های ماندگار موسیقی و سینما در آمفی کافه مجید مظفری واقع در باملند دریاچه خلیج فارس رونمایی شد.


این مراسم با اجرای بهروز مقدم و تبریک مهمانان مدعو ، داوود حیدری (گوینده و خواننده)، سیامک اشعریون (بازیگر ) آغاز و با اجرای قطعه «لمس رویا» وارد بخش دوم شد.

در این قسمت از مراسم آقای دکتر محمدرضا چراغعلی درجایگاه آهنگساز این آلبوم درباره مراحل ساخت تولید آلبوم در شرایط فعلی جامعه سخن گفت. همچنین ترانه مکرم به عنوان یکی از ترانه سرایان این آلبوم، ضمن عرض تبریک، تولید آلبوم فاصله را نتیجه پشتکار وزحمات شبانه روزی این خواننده عنوان کرد و گفت: آقای محمد خلج در بخشی از پروسه ساخت حتی از سرمایه مالی خودشان برای این کار دریغ نکرد. امید که این آلبوم با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شود.

در ادامه قطعه «امام رضا» توسط محمد خلج اجرا شد و در انتهای مراسم خانم شیخی تهیه کننده و نماینده موسسه فرهنگی هنری نوای چنگ درباره مراحل تولید این آلبوم به ایراد سخن پرداخت و آینده درخشانی را برای این خواننده متصور شد. محمد خلج از خواننده های نسبتا قدیمی موسیقی پاپ است و آثار ماندگاری در رادیو و تلویزیون اجرا کرده است . وی قطعاتی همچون دریا به دریا، من و تو ، یه نگاه ساده و عشقم را به عنوان سرتیتر کارنامه کاری خود دارد.

در این رونمایی مهمانان ارزشمندی همچون دکتر محمدرضا چراغعلی، ترانه مکرم، لی لا رضایی، هانیه خلج، داوود حیدری، شبنم عراقی نژاد، شهاب اشعریون، خانم متیس، خانم کشتکار، مسعودنوروزی، سیامک اشعریون، شیماشهامتی، بهروز مقدم، داریوش رحمانی، بهزاد عبداللهی، شهریار کسروی، حامد حسینی خواه حضور داشتند.
حسن ختام این مراسم اجرای اهنگ «وابسته» توسط محمدخلج بود که مورداستقبال حاضرین قرار گرفت.

آلبوم فاصله از محمد خلج را میتوانید از فروشگاه های معتبر و یا از طریق لینک زیر دریافت نمایید.

« دانلود آلبوم »

در زیر تصاویری از این مراسم را میتوانید مشاهده نمایید (عکس از امیرحسن کی نژاد)